Uszczelki wyświetlacza iPhone

Uszczelka wyświetlacza iPhone jest istotnym elementem, która odgrywa kluczową rolę w zabezpieczeniu iPhone przed wnikaniem wilgoci, wody, kurzu i innych zanieczyszczeń. Odpowiednie uszczelnienie smartfonu jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na trwałość smartfonu, ponieważ chroni wrażliwe podzespoły urządzenia.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Każdy model iPhone posiada dedykowaną uszczelkę ekranu, która jest projektowana tak, aby precyzyjnie skleić i uszczelnić korpus iPhone z wyświetlaczem. W tej kategorii znajdziesz kleje pod wyświetlacz do wszystkich modeli iPhone. 

Czy wymiana uszczelki iPhone jest konieczna?

Uszczelkę należy wymienić każdorazowo po otworzeniu urządzenia np. po naprawie, ponieważ dotychczas zamontowana uszczelka przerywa się i nie zapewnia już optymalnej ochrony przed niekorzystnymi czynnikami takimi jak woda czy kurz. Jednym z najczęstszych powodów otworzenia iPhone wynika z potrzeby wymiany baterii. W naszej ofercie znajdziesz kompletny zestaw naprawczy, który zawiera niezbędne narzędzia, uszczelki i baterie. Zestawy naprawcze i same części znajdziesz w kategorii: baterie do iphone.