Baterie do iPhone

Oferujemy najwyższej jakości baterie do różnych modeli iPhone, które pozwolą Ci cieszyć się dłuższym czasem pracy Twojego smartfonu. Możesz wybrać pomiędzy zakupem samej baterii, a kompletnym zestawem naprawczym, który obejmuje klej, uszczelkę i narzędzia potrzebne do wymiany baterii. Posiadamy ogniwa baterii o standardowej oraz większej pojemności – dzięki temu możesz dopasować pojemność baterii do swoich potrzeb i wymagań. Wszystkie nasze baterie są objęte 12-miesięczną gwarancją, co zapewni Ci spokój i pewność co do ich trwałości i jakości.

Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Wymiana baterii iPhone

Obecnie baterie są prawie we wszystkim i niemal zapominamy o ich istnieniu do czasu, kiedy zaczynają słabnąć. Każda bateria z biegiem czasu i jej użytkowania traci swoje właściwości, a co za tym idzie, czas pracy urządzenia na baterii trwa coraz krócej, a my użytkownicy coraz częściej sięgamy po ładowarki i powerbanki. Nie inaczej jest w przypadku baterii w iPhone. Kiedy bateria telefonu trzyma już bardzo słabo, przed użytkownikiem powstaje wybór: kupić nowy smartfon czy wymienić baterie w obecnym? Zanieść telefon do serwisu czy wymienić baterię samodzielnie? I właśnie z myślą o takich dylematach przygotowaliśmy nasze rozwiązanie: zestawy do samodzielnej wymiany baterii w iPhone. W jednym opakowaniu znajdziesz baterie, narzędzia i kleje do montażu baterii – wszystko, czego potrzebujesz do wymiany baterii. Jeśli masz już swoje narzędzia, możesz kupić samą baterię, uszczelkę ekranu lub klej montażowy.

Instrukcje wymiany baterii krok po kroku

Nasze zestawy, to nie tylko części zamienne i narzędzia. To również wiedza. Krok po kroku pokazujemy jak wymienić baterie w iPhone w naszych szczegółowych instrukcjach wymiany. Samodzielna naprawa jest prostsza, szybsza i bezpieczniejsza niż to mogło Ci się wydawać. Sprawdź dostępne instrukcje: Instrukcje wymiany baterii

Najwyższej jakości baterie zamienne do iPhone z oryginalnym układem TI.

W sklepie ProRepair.pl znajdziesz wysokiej jakości baterie do iPhone, które zapewniają stabilne i niezawodne działanie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Bateria Pro Repair korzysta z kontrolerów BMS firmy Texas Instruments – takich samych jak oryginalne baterie.

Co to znaczy, że bateria iPhone posiada BMS Texas Instruments (TI)? 

Najprościej ujmując, bateria składa się z dwóch części: ogniwa i sterownika tzw. BMS. Ta elektroniczna część baterii jest odpowiedzialna za zarządzanie ładowaniem oraz kontrolowanie kondycji ogniw. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, oryginalnego sterownika TI nasze baterie działają tak samo, jak oryginalne baterie zapewniając poprawną pracę i wydajność. Baterie Pro Repair do iPhone są bezpieczne, nie powodują błędów po aktualizacji systemu i co ważne stale analizują i aktualizują kondycję baterii, którą możesz kontrolować w ustawieniach w zakładce "bateria -> kondycja baterii".  

Dzięki zastosowaniu przy produkcji ogniw czystego kobaltu (zamiast trójskładnikowego) bateria jest bardzo stabilna i trwała nawet przy ładowaniu wysokoprądowym tzw. szybkim ładowaniu, zapewniając dłuższą żywotność ogniwa w porównaniu z bateriami wykorzystującymi słabszej jakości ogniwa.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wymiany zużytej baterii w iPhone na nową baterię od Pro Repair, do której dla Twojego spokoju oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Do każdej baterii dołączamy klej montażowy.

Jeśli potrzebujesz uszczelki do ekranu przejdź do kategorii uszczelki wyświetlacza iPhone.