Pro repair bateria do iphone xs
Przód i tył baterii do iphone xs
Pro repair bateria do iphone xs
Przód i tył baterii do iphone xs

Bateria do iPhone Xs – większa pojemność

Bateria do iPhone Xs 3210 mAh BMS TI + klej

Brak na stanie
82,80 zł
Brutto


Opis

Bateria Pro Repair do iPhone Xs 3210mAh

21% większa pojemność

Bateria stworzona z myślą o tych, którzy dużo i często korzystają ze smartfonu, a oryginalna bateria ze standardową pojemnością nie spełnia oczekiwań i trzyma zbyt krótko. Oryginalna bateria iPhone Xs posiada pojemność 2658 mAh, natomiast bateria Pro Repair o większej pojemności jest aż 21% pojemniejsza, osiągając 3210 mAh.

Z bateriami Pro Repair o większej pojemności zapomnisz o ładowarce przynajmniej do wieczora :)

Specyfikacja baterii:

  • Marka: Pro Repair
  • Model: Apple iPhone Xs
  • Pojemność: 3210 mAh
  • Typ ogniwa: Litowo-jonowy
  • Oryginalny sterownik
  • Data produkcji: Sierpień 2023

W zestawie:

  • Bateria
  • Klej do baterii
Bateria Pro Repair do iphone xs i klej

‼️Wszystkie iPhone wydane po po 2017 roku (od XS) posiadają baterie parowane z płytą główną. Wymiana baterii na inną niż oryginalna skutkuje komunikatem: "Nie można zweryfikować, czy ten iPhone ma oryginalną baterie Apple. Informacje o stanie baterii są niedostępne". W efekcie w ustawieniach niedostępne są dane baterii m.in. nie jest dostępna kondycji baterii (kondycję baterii można sprawdzić zewnętrznym programem 3uTools). To wszystko za sprawą nowych zabezpieczeń Apple. Bez wpisania nr. seryjnego do systemu Apple telefon z baterią zamienną będzie wyświetlać wspomniany komunikat, chociaż będzie działać zupełnie jak nowa i sprawna bateria.

Istnieje możliwość wymiany baterii bez komunikatu. W tym celu należy przenieść sterownik ze starego oryginalnego ogniwa do nowego. Jest to jednak zadanie wyłącznie dla wykwalifikowanego serwisu. W naszej ofercie posiadamy ogniwo baterii iPhone Xs bez sterownika (bez BMS) przeznaczone właśnie do takiej wymiany.

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzona jakość ogniwa

W Pro Repair stawiamy na jakość baterii. Najwyższej jakości oryginalne sterowniki TI, aktualizowana kondycja baterii w iOS, porządne taśmy i konektory, rzeczywista deklarowana pojemność – to wszystko to u nas standard.

Opinie współpracujących serwisów i kilkudziesięciu tysięcy indywidualnych klientów potwierdzają, że są to jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku zamienników baterii do iPhone.

Poziom baterii z defektem wynosi: dla zamówień serwisowych 0.8%, natomiast dla klientów indywidualnych 3,18%.

Przód i tył ogniwa baterii iphone xs

Pewny dostawca baterii dla serwisu GSM

Szukasz pewnego dostawcy baterii dla swojego serwisu GSM? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby! Jako doświadczony i solidny partner będziemy jak Twoja super moc w biznesie, dostarczając wysokiej jakości baterie do iPhone i nie tylko.

Od wielu lat przetestowaliśmy szereg ogniw i dostawców, dzięki czemu możemy zaproponować nie tylko niezawodne, ale także konkurencyjne cenowo baterie. Dzięki współpracy z nami zapewnisz swoim klientom baterie, na które zawsze będą mogli liczyć.

Dodatkowo udzielamy 12 miesięcy uczciwej i rzetelnej gwarancji dla Twoich klientów. Zapraszamy do owocnej współpracy! Skontaktuj się z nami już dziś!

oferta baterii dla serwisów gsm

Szczegóły produktu

Nazwa modelu
iPhone XS
Numer modelu
A1920, A2097, A2098, A2100
Pojemność
Powiększona
Opcja
Sama bateria
Gwarancja
12 miesięcy
EAN
5904966846533
CPROBXSH

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: